Monumenta Syriaca ex Romanis codicibus collecta
edition published: 2016-01-04+01:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

G. Mösinger, P. Zingerle, Monumenta Syriaca ex Romanis codicibus collecta, http://syriaca.org/bibl/838, Oeniponti, 1869, 1878, 2