Claudii Galeni Opera Omnia
edition published: 2017-11-08+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

C. G. Kühn, Claudii Galeni Opera Omnia, http://syriaca.org/bibl/2507, 1055, http://zotero.org/groups/392292/items/ZKATUS7X, Leipzig, 1821, 1