Iabalahae III, catholici nestoriani, vita ex Slivae Mossulani libro, qui inscribitur 'Turris', desumpta [Review]
edition published: 2016-06-07+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

K. Vollers, Iabalahae III, catholici nestoriani, vita ex Slivae Mossulani libro, qui inscribitur 'Turris', desumpta [Review], http://syriaca.org/bibl/2108, http://dx.doi.org/10.1515/byzs.1897.6.3.587, Byzantinische Zeitschrift, 1897, 6, 592-593