Jabalahae III, catholici nestoriani, vita ex Slivae Mossulani libro, qui inscribitur 'Turris', desumpta
edition published: 2016-06-07+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

R. Hilgenfeld, Jabalahae III, catholici nestoriani, vita ex Slivae Mossulani libro, qui inscribitur 'Turris', desumpta, http://syriaca.org/bibl/2107, https://archive.org/details/jabalahaeiiicat00hilggoog, http://worldcat.org/oclc/504652432, http://worldcat.org/oclc/31247305, http://worldcat.org/oclc/753177930, http://worldcat.org/oclc/819204647, Leipzig, Otto Harrassowitz, 1896