Sancti patris nostri Ephraem Syri Opera omnia quae exstant Graece, Syriace, Latine, in sex tomos distributa: ad mss. codices Vaticanos aliosque castigata, multis aucta, nova interpretatione ... lectionibus illustrata: nunc primum ... e Bibliotheca Vaticana prodeunt
edition published: 2016-06-03+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

Josephus Assemanus, Petrus Benedictus, Stephanus Evodius Assemanus, Sancti patris nostri Ephraem Syri Opera omnia quae exstant Graece, Syriace, Latine, in sex tomos distributa: ad mss. codices Vaticanos aliosque castigata, multis aucta, nova interpretatione ... lectionibus illustrata: nunc primum ... e Bibliotheca Vaticana prodeunt, http://syriaca.org/bibl/1810, 310, http://zotero.org/groups/392292/items/VIM9ISVF, http://www.worldcat.org/oclc/64470389, Romae, Ex Typographia Vaticana apud Joannem Mariam Henricum Salvioni, 1732