Sancti Patris Nostri Ephraem Syri Opera omnia: quae exstant Graece, Syriace, Latine, in sex tomos distributa: ad Mss. Codices Vaticanos, aliosque castigata, multis aucta, interpretatione, praefationibus, notis ... illustrata
edition published: 2016-06-03+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

Petrus Benedictus, Sancti Patris Nostri Ephraem Syri Opera omnia: quae exstant Graece, Syriace, Latine, in sex tomos distributa: ad Mss. Codices Vaticanos, aliosque castigata, multis aucta, interpretatione, praefationibus, notis ... illustrata, http://syriaca.org/bibl/1809, 326, http://zotero.org/groups/392292/items/V9HCVD3S, http://www.worldcat.org/oclc/630568503, Romae, Ex typographia Vaticana Io. Mariae Henrici Saluioni typog, 1737