S. Martyrii qui et Sahdona quae supersunt omnia
edition published: 2016-06-03+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

Sāhdōnā, Paul Bedjan, S. Martyrii qui et Sahdona quae supersunt omnia, http://syriaca.org/bibl/1798, 318, http://zotero.org/groups/392292/items/KCWE3WR2, http://www.worldcat.org/oclc/6820840, Parisiis, O. Harrassowitz, 1902