Liber Thesauri de arte poetica syrorum: nec non de eorum poetarum vitis et carminibus
edition published: 2016-06-03+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

Gabriel Cardahi, Liber Thesauri de arte poetica syrorum: nec non de eorum poetarum vitis et carminibus, http://syriaca.org/bibl/1766, 300, http://zotero.org/groups/392292/items/DTNWE7UM, http://www.worldcat.org/oclc/913474011, Romae, Ex Typ. Polyglotta, 1875