Studia Syriaca: seu collectio documentorum hactenus ineditorum ex codicibus Syriacis
edition published: 2016-04-25+02:00
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

Ignatius Ephraem Rahmani, Studia Syriaca: seu collectio documentorum hactenus ineditorum ex codicibus Syriacis, http://syriaca.org/bibl/1367, 115, http://zotero.org/groups/392292/items/IR6VMNI3, http://www.worldcat.org/oclc/9080182, In Monte Libano, In Seminario Scharfensi, 1904